Image

SIERPIEŃ 2020

TULEA Sp. z o.o. dystrybutorem koreańskiej marki DEWYTREE

Popularna koreańska marka pielęgnacyjna DEWYTREE już dostępna w Polsce.

Produkty marki zostały docenione przez klientki na całym świecie w tym w wielu krajach europejskich.

Produkty DEWYTREE stworzone z harmonii natury i nauki. Kosmetyki na bazie naturalnych składników w innowacyjnych formułach.

Image

LUTY 2020

Marka Kerasys po raz kolejny zdobyła uznanie w oczach dziennikarskiego Jury, oceniającego nowości minionego roku.  Tym razem nagrodę TOP AVANTI 2019 w kategorii Kosmetyki do włosów otrzymał szampon
Kerasys Salon Care Nutritive Ampoule.  

Marka Kerasys wystartowała w plebiscycie TOP AVANTI po raz pierwszy.

Nagrodzony szampon Kerasys Salon Care Nutritive Ampoule to profesjonalny kosmetyk, przeznaczony do stosowania w warunkach domowych. Doskonale myje i pielęgnuje zniszczone częstym modelowaniem, farbowane, suche, matowe włosy.  Jego odżywcza formuła przywraca pasmom zdrowy wygląd i blask, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Image

LISTOPAD 2019

Już po raz 25 redakcja luksusowego miesięcznika Twój Styl wybrała najlepsze kosmetyki roku.

Szampon Kerasys Homme Deep Cleansing Cool został nagrodzony tytułem „Doskonałość Roku 2019” w kategorii Kosmetyki dla mężczyzn !

Doskonałość Roku magazynu Twój Styl to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów kosmetycznych na rynku.

Już od 25 lat jurorzy wybierają najlepsze kosmetyki, a przyznany przez nich tytuł „Doskonałość Roku” jest dla konsumentów potwierdzeniem jakości produktów kosmetycznych i najbardziej wiarygodną rekomendacją.

Jury męskie w składzie:  Maciej A. Brzozowski, dr Maciej Chlebus, Marcin  Kręglicki, Robert Kupisz, Piotr Polk, Jacek Szmidt,

Artur Żmijewski doceniło zarówno wysoką jakość i skuteczność szamponu Kerasys Homme Deep Cleansing Cool, jak i przyjemność stosowania  oraz wyjątkowy design opakowania. 

Image

MARZEC 2019

Linia perfumowanych szamponów i odżywek Kerasys Perfume otrzymała nagrodę Qltowy Koncept w plebiscycie „Qltowy Kosmetyk 2019” branżowego magazynu Kosmetyki.

Jury oceniło prawie 1,5 tys. produktów, spośród których wybrało te, które wyróżniają się wysoką jakością, skutecznością, dopasowaniem do potrzeb konsumentów, ale również estetyką i funkcjonalnością opakowania, spójną filozofią oraz sprawnym marketingiem.

Marka Kerasys wystartowała w plebiscycie po raz pierwszy, a zgłoszona linia perfumowanych szamponów i odżywek Kerasys Perfume zachwyciła jurorów jakością produktów, pięknymi zapachami oraz oryginalnymi opakowaniami, czego wyrazem jest nagroda specjalna Qltowy Koncept 2019.

Image

LUTY 2019

Perfumowana odżywka do włosów suchych i zniszczonych Kerasys Perfume Pure & Charming znalazła się
wśród najlepszych odżywek /masek do włosów wybranych przez  redakcję miesięcznika Glamour. 

Już po raz piąty jury redakcyjne magazynu Glamour dokonało nominacji najciekawszych kosmetyków aż w
16 kategoriach pielęgnacyjnych. Kryterium wyboru stanowiły w szczególności walory innowacyjności,
skuteczności w stosowaniu oraz relacji jakości do ceny.

Marka Kerasys wystartowała w plebiscycie po raz pierwszy. Tym większą wagę ma otrzymane w kategorii Najlepsza odżywka/maska do włosów wyróżnienie  dla perfumowanej odżywki do włosów suchych i
zniszczonych Kerasys Perfume Pure & Charming.

Image

JESIEŃ 2018

TULEA SP. z o.o. wprowadza na rynek polski znaną od 2004 roku na całym świecie koreańską markę kosmetyczną do pielęgnacji włosów Kerasys.

Od tej pory spółka jest wyłącznym dystrybutorem marki na terenie Polski. Produkty marki można znaleźć na półkach Drogerii Natura i Superpharm, a także w wielu sklepach internetowych m.in. www.douglas.pl, www.makeup.pl.